لیست خدمات شرکت های تبلیغاتی

لیست خدمات شرکت های تبلیغاتی

تبلیغات پایه و اساس گسترش یک کسب و کار و رمز موفقیت است. شرکت های تبلیغاتی، مجموعه هایی تخصصی هستند که کار بازاریابی و تبلیغات را انجام می دهند. آیا می دانید لیست خدمات شرکت های تبلیغاتی چیست؟ شرکت های تبلیغاتی چه خدماتی به مشتریان خود ارائه می کنند؟ خدمات متداول شرکت تبلیغاتی چیست؟ در چه زمینه هایی می توان با شرکت تبلیغاتی همکاری کرد؟

به طور کلی لیست خدمات شرکت های تبلیغاتی شامل خدمات تبلیغات محیطی، تبلیغات صدا و سیما، تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات دیجیتال یا آنلاین، خرید رسانه ، خدمات برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی و… است. در ادامه به شرح  بیشتر در مورد خدمات شرکت های تبلیغاتی می پردازیم.

شرکت تبلیغاتی چیست؟

شرکت تبلیغاتی، مجموعه ای متخصص برای رفع نیاز کسب و کار ها به تبلیغات است که وظیفه بازاریابی، سازماندهی رویداد ها، ارتباطات، مدیریت رسانه ها، طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی و… را بر عهده دارد. هدف شرکت های تبلیغاتی افزایش آگاهی، فروش محصولات و خدمات و ایجاد برند پویا است. انواع مختلف شرکت های تبلیغاتی وجود دارد که انتخاب نوع مناسب آن، یک گام اساسی برای هر کسب و کاری است. تصمیم همکاری با شرکت های تبلیغاتی در نهایت باید به درک پیچیدگی های انواع آژانس های تبلیغاتی و سپس رفتن به سمتی باشد که با کسب و کار و اهداف شما مطابقت دارد. نام تجاری برند شما باید بتواند پیامی ثابت را منتقل کند که معتبر باشد و مصرف کنندگان بالقوه بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. اینجاست که همکاری با شرکت های تبلیغاتی اهمیت می یابد.

خدمات شرکت های تبلیغاتی

خدمات شرکت های تبلیغاتی

در دنیای پرشتاب تجارت، برجسته بودن بیش از هر چیزی مهم است. شرکت های تبلیغاتی نقش زیادی در کمک به برند ها دارند تا بتوانند نام خود را ماندگار کنند. اگر یک استارتاپ یا کسب و کار تازه تاسیس شده هستید، درک خدمات کلیدی ارائه شده توسط شرکت های تبلیغاتی می تواند به طور قابل توجهی تلاش های بازاریابی شما را به ثمر بنشاند. به طور کلی خدمات شرکت های تبلیغاتی را می توان در 6 دسته کلی طبقه بندی کرد. لیست خدمات شرکت تبلیغاتی به شرح زیر است :

کمپین های تبلیغاتی

کمپین های تبلیغاتی، مجموعه ای از تبلیغات مرتبط هستند که بر روی انتقال پیام یک برند واحد تمرکز دارند. متخصصان بازاریابی، کمپین ها را برای دستیابی به اهداف کسب و کار یا آگاهی مخاطب هدف تولید می کنند که اغلب منجر به افزایش فروش می شود. برای ایجاد یک کمپین، شرکت تبلیغاتی روی استراتژی های خاصی کار می کند که اغلب تحت تاثیر محصول مشتری، تحقیقات بازاریابی و خلاقیت تیم حرفه ای تبلیغات است. اجرای کمپین های بزرگ در پلتفرم های رسانه های تبلیغاتی، امری متداول و از جمله خدمات اصلی شرکت تبلیغاتی است.

مدیریت رسانه های اجتماعی

با افزایش گرایش به رسانه های اجتماعی، اهمیت بازاریابی برای مخاطبان از طریق پلتفرم های منتخب آنها مانند فیسبوک، اینستاگرام، توییتر (X)، یوتیوب، اسنپ چت، تیک تاک، لینکدین و… افزایش یافته است. بازاریابی آنلاین می تواند شامل تبلیغات نمایشی تاثیر گذار، محتوای هدفمند و هدایت مشتری به سوی کلیک های رسانه های اجتماعی مرتبط با اهداف بازاریابی باشد. مدیریت رسانه های اجتماعی جز خدمات شرکت های تبلیغاتی است که می تواند در برگیرنده زیر مجموعه ای از خدمات همچون برنامه های گوشی های هوشمند، وبلاگ ها، محتوای وب سایت ها، سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو)، کمپین های ایمیلی، مدیریت شبکه های اجتماعی، خرید بک لینک حرفه ای، اینفلوئنسر مارکتینگ، اس ام اس مارکتینگ و… باشد.

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک یک خدمت ضروری است که توسط شرکت های تبلیغاتی ارائه می شود. طراحی گرافیک هنری عملی برای ایجاد مفاهیم بصری با رایانه یا دست است که قصد دارد از طریق مفاهیم الهام بخش، مشتری را مجذوب کرده و در کنار اطلاع رسانی با او ارتباط برقرار کند. طراحی گرافیک از لوگو شرکت ها گرفته تا طرح های تبلیغاتی و انتشاراتی و وب سایت های چشم نواز که قابلیت پیمایش کاربر پسند و عملکرد خوب دارند را شامل می شود. اهمیت طراحی نیز فراتر از گرافیک است و تجربه کاربری آنلاین، طراحی سه بعدی محصول، طراحی نرم افزار، طراحی بازی و… را پوشش می دهد. شما می توانید خدمات مربوط به طراحی گرافیک را از شرکت های تبلیغاتی دریافت نمایید.

برنامه ریزی استراتژیک

یک استراتژی تبلیغاتی، نمای کار و جهت گیری گسترده ای را برای یک کمپین تبلیغات فراهم می کند. این استراتژی نیاز به برنامه ریزی حساب شده و دقیق دارد که به صورت خدمات شرکت های تبلیغاتی انجام می گیرد. برنامه استراتژیک، اهداف اصلی یک پروژه تبلیغاتی، نحوه دستیابی به آن ها، اینکه چه کسی چه کاری انجام دهد و چه معیار هایی برای تعیین موفقیت استفاده می شود را مشخص می کند. از آنجا که برنامه ریزی استراتژیک باید توجه زیادی به مخاطب هدف داشته باشد، در شرکت های تبلیغاتی، تیم برنامه ریزان به عنوان صدای مشتری شناخته می شوند. وظایف برنامه ریزان استراتژیک، برقراری ارتباط با سایر بخش ها، همسویی اهداف تبلیغاتی و تجاری، ایجاد کمپین تبلیغاتی و تخصیص بودجه است. برنامه ریزی استراتژیک جز مهمترین خدمات شرکت های تبلیغاتی است.

تولید محتوا

تبلیغات برای اینکه اثر بخش باشد به محتوایی تاثیر گذار برای ارتباط با مشتری نیاز دارد. این محتوا می تواند ویدئو های نمایشی، تصاویر هدفمند یا محتوای نوشتاری تاثیر گذار باشد. محتوای تبلیغاتی باید بتواند بر اساسی قیف بازاریابی یعنی جلب علاقه مشتری، جلب اعتماد مشتری و تبدیل مشتری بالقوه به به بالفعل عمل کند. مصرف کنندگان اغلب در برابر پیام های فروش مستقیم از خود مقاومت نشان میدهند، بنابراین فروش باید از طریق محتوای هدفمند در وبلاگ ها، سایت ها، پست های شبکه های اجتماعی و… انجام شود. تولید محتوا از جمله خدمات اصلی شرکت های تبلیغاتی است که تحت نظر متخصص سئو انجام می گیرد.

تبلیغات تلویزیونی، رادیویی و آنلاين

تبلیغات تلویزیونی و رادیویی جایگاه ویژه‌ای در بین خدمات شرکت های تبلیغاتی دارد، توجه و بودجه مورد نياز این تبلیغات بسیار بیشتر از سایر روش های تبلیغات سنتی است.

از طرف دیگر با اتصال به اینترنت در همه جا، می توان گفت که ویدیو ها از ابزارهای مهم بازاریابی آنلاین هستند که نسبت به پست های ساده، تصاویر و متن ها، علاقه بیشتری را به خود جلب می کنند. یک شرکت تبلیغاتی برای ارائه هر چه بهتر خدمات باید رویکرد خود را نسبت به تبلیغات سنتی و آنلاين متمایز کند. تبلیغات آنلاین معمولا هزینه کمتری نسبت به تبلیغات تلویزیونی دارد و پتانسیل دسترسی به مخاطب گسترده ای را ارائه می کند اما باید با فضای بسیار رقابتی مقابله کند.

لیست خدمات شرکت تبلیغاتی گون آی

لیست خدمات شرکت تبلیغاتی گون آی

شرکت تبلیغاتی گون آی مجموعه ای از خدمات و تخصص ها را در اختیار شما قرار می دهد که باعث می شود کسب و کار خود را موثر تر بازاریابی کنید. در همکاری با شرکت تبلیغاتی گون آی، می توانید در زمان و هزینه صرفه جویی کنید، برند خود را توسعه دهید، دامنه فعالیت شرکت خود را گسترش داده و تصویر اجتماعی برند خود را بهبود ببخشید. از جمله اصلی ترین خدمات شرکت تبلیغاتی گون آی در راستای تحقق اهداف فوق به شرح زیر است :

 • تبلیغات محیطی
 • تهیه و تولید انواع تیزر های تبلیغاتی صدا و سیما و شبکه های اجتماعی آنلاین
 • تولید محتوا
 • تهیه انواع طرح های گرافیک و طراحی گرافیک سایت ها، بنر های تبلیغاتی و لوگو ها
 • طراحی سایت
 • انجام خدمات مربوط به سئو
 • مدیریت پیج ها و صفحه های مربوط به کسب و کار در شبکه های اجتماعی محبوب
 • اجرای انواع کمپین های تبلیغاتی
 • خرید و اجاره انواع رسانه های اجتماعی و محیطی
 • بازاریابی استراتژیک در فضای مجازی، فضای باز و نقطه فروش
 • طراحی انواع کارت های ویزیت، بنر ها، پوستر ها، لمپوست ها و بیلبورد های تبلیغاتی
 • تعیین استراتژی برنامه های تبلیغاتی مختلف و…

نتیجه گیری

شرکت های تبلیغاتی از ابزار قدرتمند و ضروری مانند تبلیغات خلاق برای برند سازی، افزایش آگاهی و ایجاد تمایز رقابتی استفاده می کنند. همکاری شرکت های تبلیغاتی می تواند بقای یک کسب و کار را به رونق تبدیل کند. شرکت های تبلیغاتی خدمات مختلفی را بر اساس نیاز مشتری ارائه می کنند، از جمله خدمات شرکت های تبلیغاتی می توان به اجرای کمپین های تبلیغاتی، مدیریت رسانه های اجتماعی، تولید محتوا، طراحی گرافیک، برنامه ریزی استراتژیک، تبلیغات تلویزیونی، رادیویی و آنلاین و… اشاره کرد. شرکت تبلیغاتی گون آی آماده همکاری با انواع کسب و کار ها برای ارائه خدمات تبلیغاتی مختلف است. برای بازاریابی یابی موثر و رونق کسب و کار خود همین امروز با ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره رایگان
ارسال پیام