درباره ما

کانون تبلیغاتی گون آی تبریز

گون آی در زبان ترکی گون به معنی ( خورشید ) و آی به معنی ( ماه)

عصر حاضر ، دوران فوق العاده ای است . در هیچ زمانی تا این حد امکانات و فرصت های تبلیغاتی برای دست یابی به بیشترین بازار هدف وجود نداشته است. در تاریخ بشر به این اندازه انتخاب های متنوع محصولات و خدمات پیشروی انسان نبوده است. شاید بتوان گفت توانایی تصمیم گیری و انتخاب از میان این همه محصولات ، عامل تعیین کننده موفقیت تبلیغات امروزی است. تبلیغات دانش و هنری است که امروز در اقتصاد و تجارت از جایگاه ویژه ای برخوردار است. و شرکتها بدون داشتن برنامه تبلیغاتی و بازاریابی توان رشد و ماندگاری بلند مدت در بازار را نخواهند داشت. متاسفانه در کشورمان بیشتر کسب و کارها به علت نداشتن دیدگاه علمی به تبلیغات و بازاریابی ، اعتقادی به تبلیغات ندارند و یا اقدام به تبلیغات گسسته می نمایند. که این نوع تبلیغات فاقد اثربخشی بوده و باعث هدر رفتن بودجه تبلیغاتی کسب و کارها می شود. به همین منظور کانون تبلیغاتی گون آی  با هدف یاری کردن به کسب و کارها برای تبلیغات علمی و بر اساس اصول بازاریابی تاسیس شد. و بر این باوریم که همکاری کسب و کارها با شرکتهای تبیغاتی متخصص می توان برندهای ملی و بین المللی را پدید آورد.

اهداف مهم کانون تبلیغاتی گون آی

  • کمک به کسب و کارها برای رشد پایدار و برندسازی
  • ایجاد اشتغال برای جوانان با استعداد کشور
  • سودآوری برای کانون
  • رشد و توسعه کانون
  • برندسازی برای کانون
  • توسعه بازار هدف
 
 
 

ماموریت و چشم انداز

کانون تبلیغاتی گون آی تبریز با توجه به نیاز کسب و کارها به تبلیغات اثر بخش و علمی، در دو حوزه به کسب و کارها خدمات ارائه می دهد.

  • حوزه مشاوره ی تبلیغاتی و برندسازی : تدوین یک برنامه تبلیغاتی برای کسب و کارها قبل از شروع تبلیغات یک الزام می باشد. به همین جهت کانون تبلیغاتی گون آی با استفاده از متخصصان دانشگاهی خود به کسب و کارها درحوزه تبلیغات و برندسازی مشاوره ارائه می دهد. و قبل از شروع عملی تبلیغات در رسانه ها ، برنامه تبلیغاتی را تدوین کرده و بر اساس آن گام های عملی برداشته می شود.
  • اجرای پروژه های تبلیغاتی : کانون تبلیغاتی گون آی تبریز به منظور سهولت در اجرای پروژه های تبلیغاتی مشتریان و حفظ یکپارچگی برنامه تبلیغاتی و صرفه جویی در وقت و هزینه ، با استفاده از متخصصین و هنرمندان حوزه تبلیغات اقدام به اجرای پروژه های تبلیغات کسب و کارها می نماید. این کانون در سه رسانه اصلی ، صدا و سیمای سراسری و استانی ، تبلیغات محیطی و اینترنت ، فعالیت می کند.

 

کانون تبلیغاتی گون آی مصمّم است. با تکیه بر متخصصین حرفه ای و با استقرار سیستم های نوین سازمانی ضمن توسعه بازار و ارتقاء کیفیت خدمات به مشتریان و جلب رضایت آنان ، روند بهبود مستمر کانون را تحقق بخشیده و یکی از ۵ شرکت برتر صنعت تبلیغات کشور باشد.

تیم ما

bah
بهرام زاهدی مدیر عامل
WhatsApp Image 2022-06-21 at 1.30.26 PM
دکتر سیمین پور مسئول فروش بین الملل
DSC037123
حامد زاهدی مسئول فنی
مسئول فروش
دریافت مشاوره رایگان
ارسال پیام