نمونه‌هایی از تبلیغات BTL

نمونه‌هایی از تبلیغات BTL

نمونه‌هایی از تبلیغات BTL

ایمیل مارکتینگ مستقیم

نمونه‌هایی از تبلیغات BTL، ایمیل مارکتینگ مستقیم در صورتی که درست و دقیق به‌کار گرفته شود، یکی از بهترین و موثرترین رسانه‌های تبلیغات BTL است. اگر بتوانید از وجود یکی کپی رایتر حرفه‌ای بهره ببرید، او می‌تواند با پیام‌های جذاب خود حسابی سروصدا کند. هزینه تبلیغات BTL به اندازه کمپین شما بستگی دارد، ولی در هر حالتی از کمپین‌های بازاریابی Atl کمتر است.

در این روش از بازاریابی و تبلیغات پایین خط، شرکت‌های مختلف می‌توانند به طور مستقیم با مشتریان خود ارتباط داشته باشند و آنها را به صفحه فرود (لندینگ پیج) مورد نظر هدایت کرده تا مشتریان با استفاده از اطلاعات موجود اقدام به خرید محصولات کنند.

با استفاده از ابزارهای تحلیل مختلف به سادگی می‌توانید میزان اثربخشی این کمیپن‌ها را بسنجید.

 

تبلیغات ملک به ملک

حتما بازاریاب‌هایی را دیده‌اید که مغازه به مغازه یا خانه به خانه برای فروش محصولات و معرفی خدماتی چون کتاب یا کالاهای دیگر می‌روند. در این روش از بازاریابی محصولات و خدمات به طور مستقیم به افراد فروخته می‌شود و از دیرباز مورد توجه شرکت‌های مختلف بوده است.

 

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

این نوع از کمپین‌های تبلیغاتی شامل به‌کارگیری کانال‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام، توییتر، لینکدین و… می‌شود. این نوع از تبلیغات بی تی ال به شرکت‌های مختلف اجازه می‌دهد کاملا در سطح روابط انسانی بتوانند به مشتریان هدف خود برسند و با آنها در تماس باشند. کمپین‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در بین دیگر روش‌های بازاریابی BTL کاملا موثر و مقرون‌به‌صرفه هستند.

 

بازاریابی درون‌فروشگاهی

در این روش از بازاریابی و تبلیغات BTL، در فروشگاه‌های خرده‌فروشی با استفاده از روش‌های مختلف چون پیشنهادات ویژه، تخفیف‌های جذاب و حتی سمپلینگ می‌توانید مشتریان را متقاعد کنید از شما خرید کنند.

 

کاتالوگ، بروشور و کیوسک‌های تبلیغاتی

این روش یکی دیگر از راه‌های موثر تبلیغات BTL است. در این روش از کاتالوک، کارت ویزیت، بروشور و ترندهای جدیدتری چون کیوسک‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی استفاده می‌شود. کیوسک‌های تبلیغاتی خودروهای کوچکی هستند که در نقطه‌ای می‌ایستند و به طور هم‌زمان پیام‌های تبلیغاتی و اطلاعات مربوط به محصولات را نمایش می‌دهند. از جمله دیگر انواع تبلیغات BTL می‌توان به بازاریابی تلفنی، بازاریابی کلیکی و حضور در نمایشگاه‌ها اشاره کرد.

 

گون آی
گون آی

گون آی

کانون تبلیغاتی

دریافت مشاوره رایگان
ارسال پیام