تبلیغات TTL چیست ؟

تبلیغات TTL چیست ؟

تبلیغات TTL چیست ؟

در تبلیغات TTL، مخفف “Through-The-Line” است و به یک استراتژی تبلیغاتی اشاره دارد که در آن از ترکیب تبلیغات آفلاین و آنلاین استفاده می‌شود. به عبارت دیگر، به استفاده همزمان از روش‌های تبلیغاتی آفلاین و آنلاین به منظور ارتقاء جایگاه برند، جذب مشتریان و افزایش فروش می‌پردازد. مانند استفاده از تبلیغات آنلاین ، شرکت در نمایشگاهها ، برگزاری رویدادها و…

اگر بخواهیم در یک جمله بگوییم تبلیغات TTL چیست، که به نام بازاریابی یا ترویج میان (درون) خطی نیز شناخته می‌شود، در واقع ترکیبی از تبلیغات ATL و BTL است. در عصر پیشرفت تکنولوژی و دنیای سنگین رقابتِ میان کسب‌وکارهای مختلف، ادغام دو سیستم ATL و BTL کاملا ضروری به‌نظر می‌رسد.

در دنیای امروز بازاریاب‌های مجبورند که به صورت هم‌زمان هم روی برندسازی و افزایش آگاهی نسبت به برند کسب و کارها کار کنند و هم باید حواسشان به افزایش نرخ تبدیل باشد. از همین‌رو ناچارند سراغ استراتژی‌های تبلیغاتی TTL بروند. کمپین‌های 360 درجه را می‌توان بهترین نمونه بازاریابی TTL دانست.

مهمترین چالش در فعالیت‌های TTL موضوع هزینه اجرای کمپین‌های مختلف است. از این منظر تنها کمپانی‌هایی چون سامسونگ، کاله، ال‌جی، پپسی، میهن و… بهتر می‌توانند از تمام ظرفیت‌ کمپین‌های TTL استفاده کنند به نتایج مطلوبی که می‌خواهند برسند.

 

گون آی
گون آی

گون آی

کانون تبلیغاتی

دریافت مشاوره رایگان
ارسال پیام