تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان اصطلاحی است که در بین بیشتر مردم رایج است. ولی تبلیغاتی که واقعا هیچ هزینه ای برای کسب و کارها نداشته باشد ولی کسب و کارها با توجه به شرایط خود می توانند از رسانه های کم هزینه برای تبلیغات خود استفاده کنند . در ادامه چندین ایده با هزینه کم یا به صورت رایگان ارائه می‌شود.
رسانه‌های اجتماعی: استفاده از شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام، توییتر و لینکدین به عنوان یک راه رایگان و مؤثر برای تبلیغات است. شما می‌توانید پست‌ها، عکس‌ها و ویدئوها را برای جذب مخاطبین به اشتراک بگذارید و از امکانات موجود برای تبلیغات رایگان در این پلتفرم‌ها بهره‌برداری کنید. ولی برای استفاده از این رسانه ها نیز نیاز به اختصاص زمان ( هزینه ) دارد.
وبلاگ‌ها و سایت‌ها: ایجاد یک وبلاگ یا وب سایت و ارائه محتوای جذاب و مفید برای مخاطبین، می‌تواند یک روش کارآمد با هزینه کم یا رایگان باشد. با ایجاد محتوای مناسب و کاربردی برای مخاطبین، می‌توانید آن‌ها را جذب کرده و نام و برند خود را به آن‌ها معرفی کنید.
همکاری با اینفلوئنسر ها : برای جذب مخاطبین، می‌توانید با اینفلوئنسر ها که افرادی تاثیر گذار در رسانه های اجتماعی هستند و یا سایر افرادی که مخاطبین شما را دنبال می‌کنند همکاری کنید. و آن‌ها را برای تبلیغات و انتشار محتواهای خودتان ترغیب کنید.

 

گون آی
گون آی

گون آی

کانون تبلیغاتی

دریافت مشاوره رایگان
ارسال پیام