استراتژی تبلیغات چیست؟

استراتژی تبلیغات چیست؟

استراتژی تبلیغات چیست؟

3.شناسایی مخاطب هدف

استراتژی تبلیغات چیست؟ کالا یا محصولی که شما به مشتریان ارائه میدهید بدون شک مورد تایید و پسند همه افراد نخواهد بود. خیلی از کسب و کارهای کوچک و تازه کار تبلیغات هدفمندی ندارند، درحالی که داشتن مخاطب هدف یکی از مزایای اولیه ی تبلیغات است.

با داشتن اطلاعات و چیزهایی که از مخاطبان فعلی خود میدانید، میتوانید افرادی که مشتریان هدف شما محسوب میشوند را شناسایی و جذب نمایید. در این بین، اینکه استراتژی تبلیغات چیست و نحوه اجرای آن در شرکت شما به صورت انلاین تدوین شده است یا خیر اهمیتی ندارد. فقط باید این اطمینان را داشته باشید که متن و تصاویری تبلیغات شما باید بتوانند از منظر مخاطب هدف جذاب و گیرا باشد. به طوریکه آنها را مجاب به تماشای ویدئو کرده و در نهایت تبدیل به مشتری بالقوه شوند.

4.ارزیابی استراتژی تبلیغات

یکی دیگر از استراتژی های کارآمد، بررسی تبلیغاتتان است. ممکن است ندانید تبلیغاتی که انجام داده اید تا چه اندازه تاثیرگذار بوده است یا چه نتیجه ای از آنها حاصل خواهد شد. برای افزایش بهره وری آنها می توانید از رسانه های مجازی کمک بگیرید. شبکه های مجازی مانند فیسبوک و اینستاگرام به شما اطلاعات زیادی برای تبلیغات میدهند و بازاریابی در اینستاگرام سود و بازخورد زیادی برای شما به همراه خواهد داشت.

اگر به صورت آنلاین تبلیغات نمیکنید یا در رسانه های اجتماعی فعالیتی ندارید، حتما ایمیل یا شماره تلفنی را برای درک بهتر از نحوه ارتباط با مشتری و پیشبرد کارها اختصاص دهید. با این کار مشتریان بالقوه نیز میتوانند با شما در ارتباط باشند.

5.بهترین زمان برای تبلیغ را بدانید

زمان بندی مناسب نه تنها به شما کمک میکند تا هر چه ساده تر با مخاطب هدف ارتباط برقرار کنید، بلکه در چینش پایه و اساس استراتژی تبلیغات نیز سودمند خواهد بود.

این زمان بندی روی بودجه تبلیغات نیز اثرگذار است. تبلیغات بدون خرج صورت نمیگیرد. از تیم برنامه ریزی گرفته تا بخش مارکتینگ، از عکاسی گرفته تا تدوین تیزر تبلیغاتی، همگی هزینه های مربوط به خود را دارند. به این مسئله نیز توجه نمایید.

 

مطلب قبلی

گون آی
گون آی

گون آی

کانون تبلیغاتی

دریافت مشاوره رایگان
ارسال پیام